בלוג

תחזוקת אתרים

שירותי-תחזוקת-אתרים-קראפטווב
זמן קריאה: 2 דקות

היום, אין עסק שיכול להיות בלי אתר אינטרנט. אם נהיה מדויקים, הוא יכול כמובן להתקיים וכן, יש עוד כמה כאלו, אבל הוא מפסיד את השיווק היעיל ביותר. אתר אינטרנט יכול להיות אתר אינטרנט תדמיתי ויכול להיות אתר מסחר (חנות וירטואלית) מכיוון שרשת האינטרנט היא המקום בו כולם מחפשים את מבוקשם, אי אפשר בלי ייצוג הולם בה.

אתר אינטרנט לעסק הוא המקום בו אנשים מקבלים את המידע שלהם עליו, יכולים ליצור קשר, יכולים לבצע פעולות שונות, יכולים לפעמים לרכוש שירותים או מוצרים, ובכלל, הוא אמצעי התקשורת הטוב ביותר עם קהל הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים. אבל אתר אינטרנט יפה ומרשים ככל שיהיה, צריך גם תחזוקה שוטפת, ומי שיש לו אתר אינטרנט צריך שירותי תחזוקת אתרים ברמה הגבוהה ביותר.מרכיבי תחזוקת אתרים

תחזוקת אתרים יכולה להיות ברבדים שונים, והיא מתייחסת אמנם בעיקר לפן הטכני בהם אבל זה לא מחייב. כך לדוגמא תחזוקה של אתר מבחינה טכנית מתייחסת לאחסון האתר בצורה מיטבית, זמינות מלאה ולפתרון של כל בעיה בשרת האחסון. היא מתייחסת להצפנה וגם אבטחה של האתר וכיום עם איומי הסייבר ההולכים וגוברים צריך חברה עם יכולות, ידע ומשאבים לשמור על האתר לבל יפגע.

תחזוקת אתרים זה גם תחזוקה שוטפת של קוד האתר ועדכון הקוד כשיש חידושים בתחום. שירותי תחזוקה ניתנים בדרך כלל על ידי מפתחי האתר או חברת בניית אתרים שאחראית על הקמת האתר, כמו גם על ידי חברת האחסון בשרת האתר “יושב”.  במקרים רבים תהיה זו אותה החברה – זו שבנתה את האתר וזו שמתחזקת אותו.

 

תחזוקת אתרים

פריצות בעידן הקוד הפתוח

עוד דבר שצריך לדעת בכל הנוגע לתחזוקת אתרים, הוא הסכנה שיש לפריצה לאתר. יש כיום איומי סייבר רבים ובהם פריצות לאתרים כפי שציינו, כשמדובר על אתר בקוד פתוח הסכנה היא גדולה יותר. וורדפרס היא הדוגמא הטובה ביותר למערכת קוד פתוח בה כל אחד יכול לתרום את תרומתו, וזו המערכת הפופולארית בעולם שסביר שגם האתר שלכם נמצא בה, רק שצריך תחזוקה שוטפת ועדכוני אבטחה כל הזמן, בדיוק בשביל למנוע את הבעיות האלו.

שירותי תחזוקת אתרים אצלנו ב-Craftweb

אם אתם צריכים שירותי תחזוקת אתרים (ואם יש לכם אתר אינטרנט אתם צריכים) אנחנו ב-Craftweb נשמח לסייע לכם. יש לנו ידע רב בתחום ואנו וניסיון בתהליכי עבודה, אנו מקפידים על איכות ומצוינות ובשורה התחתונה, תראו תוצאות.

במהלך השנים שמנו לעצמנו למטרה להיות הטובים
ביותר, ולהיות הטובים ביותר זה מחייב, ואנחנו מבינים את זה ועושים הכול על מנת לתת
מענה מהיר, יעיל ובעיקר מקצועי. אצלנו ב-Craftweb תקבלו מעטפת שירותים רחבה בכל מה שנוגע
לבניית אתרים, תחזוקת אתרים וכל מה שמסביב.

רוצים
לדעת יותר? צרו קשר וקבלו מידע נוסף!

כתיבת תגובה

רוצה לקדם את העסק שלך?

צור קשר עוד היום וקבל הצעת מחיר משתלמת!