בלוג

לימוד עיצוב גרפי ותקשורת חזותית

High School Students Taking Test In Classroom
זמן קריאה: 2 דקות

ישנן מספר מכללות ואוניברסיטאות בארץ המציעות מסלולי לימוד עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מגוונים באורכים שונים המכשירים תלמידים להפוך למעצבים גרפים מובילים בשוק. בפסוט זה נסקור את מה שאנחנו מכירים ואתם מוזמנים להציע בתגובות אם יש לכם מקומות שלא ציינו או תוספות על מה שכתוב.

מוסדות ללימוד עיצוב גרפי

מוסדות להשכלה גבוהה

יוצאי אוניברסיטאות נחשבים לאיכותיים יותר ולכן נחטפים בשוק העבודה. במהלך לימודי התואר הסטודנטים נדרשים ללמוד תחום לימודים נוסף כדי להעשיר את ידיעותיהם במקביל ללימודי העיצוב הגרפי. האוניברסיטאות המובילות בארץ המוכרות על ידי המועצה להשכלה גבוהה הינם:

ויצו

לימודי תקשורת חזותית כוללים בתוכם לימודי עיצוב גרפי, אומנות, הכרות עם מרבית הכלים של אדובי ( פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדייזין)  ובנוסף במסגרת הלימודים ישנים שיעורים בעריכת וידאו, קולנוע ומולטימדיה שמאפשרים בהמשך לעסוק בתוכנות נוספות ( אפטראפקטס)

בצלאל

את התלמידים של בצלאל אנחנו בעיקר מכירים מתערוכות האונה המתקושרות שלהם אך ישנו מסלול תקשורת חזותית יוקרתי וארוך יחסית שנפרס ל-4 שנים וחושף את התלמידים למגוון תחומים באומנות, היסטוריה ואסתטיקה כדי לאפשר להם פרספקטיבה רחבה יותר בעבודת העיצוב הגרפי.

המכון טכנולוגי בחולון HIT

הוא מוסד לימודים יחסית חדש בנוף האוניברסיטאי אך מסקר שנערך על ידי התלמידים נמצא כי 80% ממליצים על לימודים בו לחבריהם מה שמעיד על הסגל ועל התכנים הנלמדים.

מכללות

מכללת שנקר

הינה בעלת היוקרה המובילה בין המוסדות להשכלה גבוהה ובוגריה יוצאים לשוק עם תיק עבודות מרשים ביותר. הלימודים הינם לימודי הנדסאים ולכן הבוגרים יוצאים עם תעודה ולא עם תואר. ניתן להשלים במסגרת הלימודים את התואר במסגרת האוניבריסטה הפתוחה אך חשוב לציין כי הקורסים מתוחמרים בנפרד ומשולמים לאונביסרטהי הפתוחה

מכללת תילתן

הינה שלוחה של האונברסיטה הפתוחה והיא מציעה מגוון קורסים קצרים שמאפשרים להתמחות בכל אחת מהתוכנות עליה עובדים מעצבים.

קןרסים

מנטור – מתמחה בקורסים מעולם העיצוב הגרפי ומציעה קורסים מגוונים על כל התוכנות ובנוסף קורס UI/UX למעצבים מתקדמים.

האקר יו – עורכים קורסים לעיצוב אתרים, לעולם הפרסום והמדיה במסלולי בוקר וערב.  

ג’ון ברייס – התחיל כמכללה ללימודי תכנות וטכנולוגיה ובשנים האחרונות התווספו קורסים רבים וביניהם עיצוב. הקורסים המוצגים =במגוון מתכונות ואורכים כדי לאפשר לתלמידים להיחשף למגוון של תוכנות.

מכון אבני-  מציע קורס שנתי הבנוי משני סמסטרים ומשלב עבודה מעשית ועיונית.

סטודיו Bמציע מסלול של 3 סמסטרים הנפרש על שנה וחצי ובסופו תצאו עם תיק עבודות ועם הבנה מעמיקה של עולם העיצוב הגרפי.

הצווות המעצבים הגרפיים למד לימודי תואר באוניברסיטאות מובילות ובמקביל ממשיך להתעדכן לגבי כל החידושים בתחום

כתיבת תגובה

רוצה לקדם את העסק שלך?

צור קשר עוד היום וקבל הצעת מחיר משתלמת!