בלוג

כתיבת תוכן לאתרים

שירותי-כתיבת-תוכן-לאתרים-קראפטווב
זמן קריאה: 2 דקות

ברשת יש אין ספור אתרי אינטרנט ומה שמקשר בין כולם זה הצורך בכתיבת תוכן לאתרים הללו כדי שהאתרים יהיו רלוונטים ואינפורמטיבים לגולשים ולדפדפן. בישראל יש אלפים רבים ובעולם מיליונים, אבל מרבית האתרים הם אתרים דוממים, אתרים לא מעודכנים ופועל יוצר מכך הוא שהם גם עם תנועה מועטה אם בכלל. הסיבה העיקרית לכך היא שהתוכן בהם לא מעודכן, או שהוא מעודכן בתדירות נמוכה ביותר, אחת לכמה חודשים ואף פחות מזה.

גוגל מצידו רואה אתר לא מעודכן, אתר שלא זז לשום מקום שאין בו מאמרים חדשים ותנועה בהתאם, והוא מתייג אותו כאתר לא רלוונטי ולא יעיל עבור הגולשים. פועל יוצא מכך הוא שהוא לא מציג אותו במנוע החיפוש בתוצאות הראשונות ואף בעמודים הראשונים בביטויים רלוונטיים, וכך הוא נקבר עוד יותר עמוק במרחבי הרשת האין סופיים.

מה צריך לעשות כדי שזה לא יקרה? צריך שירותי כתיבת תוכן לאתרים. הם צריכים להיות מקצועיים, איכותיים וברמה גבוהה, שהמטרה שלהם היא להרים את האתר ולהפוך אותו לרלוונטי הן בעיני הגולשים והן בעיני גוגל.

כתיבה לשם כתיבה – יותר נזק מתועלת.

יש בעלי אתרים שמבינים את זה, אבל לא מבינים שתוכן לא יכול להיות רק לשם התוכן. הוא צריך להיות בעל ערך לגולש, צריך להיות מעניין, צריך להיות רלוונטי, צריך לתת ערך מוסף וגם צריך להיות יעיל ומקצועי.

כתיבת תוכן רק בשביל למלא עוד ועוד עמודים באתר, תוכן ירוד, עם טעויות כתיב ובלי חיות, הוא תוכן שלא רק שלא יסייע בקידום האתר אלא יפגע בו. אם אתם בעלי אתר אינטרנט אתם צריכים להשקיע בכתיבת התוכן שבו. אתם צריכים לחשוב כל הזמן מה יכול לעניין את הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלכם, ואם אתם לא יכולים לעשות את זה בעצמכם, תנו לחברה שמומחית בכתיבת תוכן. כותבי תוכן יש הרבה אבל אל תתפתו למחירים נמוכים מידי כאלו שבסופו של דבר יזיקו לאתר שלכם.

שילוב של ביטויי מפתח

כתיבת תוכן לאתרים היא אומנות בפני עצמה. היא היכולת לסקרן, לרגש, להעצים, לעניין, לפתות ולהאיר, והכל תוך שילוב נכון של ביטויי מפתח. ביטויי המפתח הם אותם ביטויים שהגולשים יקלידו בשורת החיפוש בגוגל, הם צריכים להיות מוטמעים בתוכן אבל רק בצורה טבעית ולא מלאכותית. שירותי כתיבת תוכן לאתרים בצורה מקצועית מאפשרים לשלב את הכול.

מחפשים שירותי כתיבת תוכן לאתרים ? אנחנו ב-Craftweb נוכל לעזור לכם!

חברתנו חברת Craftweb היא חברה שמספקת את כל שירותי האינטרנט לבעלי אתרים. השירותים הללו כוללים בניית אתרים ובתוכן בניית אתרי תדמית, בניית אתרי מסחר, שיווק אתרים, אחסון אתרים ותחזוקת אתרים. בנוסף, אנחנו בחברת Craftweb מציעים לכם גם שירותי כתיבת תוכן לאתרים, כתיבה ברמה גבוהה כזו שמשיגה את המטרה והיא הגברת הנוכחות ברשת.

אם אתם רוצים לדעת יותר על השירותים שלנו אתם מוזמנים לפגישת ייעוץ ראשונית לא מחייבת. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

כתיבת תגובה

רוצה לקדם את העסק שלך?

צור קשר עוד היום וקבל הצעת מחיר משתלמת!